Photo
PŘEPRAVA EXTRÉMNĚ CENNÝCH ZÁSILEK


Peníze mají jen hodnotu peněz. Dají se nahradit jinými penězi. Ale co když potřebujete přepravit třeba starý obraz, sochu nebo jiný umělecký předmět? To jsou věci, které zkrátka nahradit nejdou. Jejich cena je doslova nevyčíslitelná. Žádná pojišťovna vám nový obraz nenamaluje, zaplatí vám zase jen a pouze penězi.

Proto je dokonalá ochrana a obrana převážených cenností tak nesmírně důležitá. Proto je nezbytné zajistit naprosto dokonalou bezpečnost při celém procesu transportu. My ve společnosti UNRRA disponujeme kompletní technologií zajišťující prakticky stoprocentní zabezpečení nákladu. Pro převoz používáme nákladní vozy s extrémně pancéřovaným a klimatizovaným nákladovým prostorem trezorového typu, chráněným proti všem běžným ručním zbraním, ohni a agresivním látkám. Samotné vozy mají zvýšenou odolnost proti útoku a posádku připravenou bránit náklad až do příjezdu zásahových posil. Celý transport je online napojen na centrálu UNRRA a pomocí satelitního signálu trvale vícekanálově monitorován. Je prakticky vyloučené, aby se případní útočníci zmocnili nákladního vozu a je zcela vyloučené, aby se k nákladu dostali dříve, než budou dopadeni.

Transport je zajišťován na přání klienta v několika stupních bezpečnosti. Od jednoho vozu s ozbrojenou, plně profesionální a zkušenou osádkou, až po zabezpečení konvojového typu, jež se výborně osvědčilo při logistickém zajištění v konfliktních oblastech celého světa.UNRRA je přímá cesta k bezpečí!